Nowy serwis internetowy

Witamy Państwa na nowej stronie Stowarzyszenia Ogrodowego „Na Piaskach”. Serwis został zmodyfikowany a wszystkie istotne treści zostaną przeniesione ze starego serwisu i dostępne są w odpowiednich zakładkach.

W najbliższym czasie serwis będzie jeszcze ulegał modyfikacjom. Będą także dostawiane nowe treści.

Po wejściu do serwisu dostępne będą zawsze ogłoszenia i wszelkie aktualne informacje, na które w każdym momencie można wrócić klikając Ogłoszenia.

Skład zarządu i wszystkich komisji to zakładka Organizacja. Znajdziemy tam też garść informacji z dziejów Stowarzyszenia.

Z kolei w zakładce Dokumenty znajdują się aktualne akty prawne (ustawa, statut, regulaminy), formularze i wnioski oraz wskazówki dotyczące postępowania w takich sprawach jak wycinka drzewa, rozbudowa altany itp.

Zakładka Opłaty umożliwia przejście do informacji na temat aktualnych opłat rocznych i danych do przelewu, a w Galeriach będziemy prezentować fotografie naszych działek oraz organizowanych imprez.

Kontakt – to dane adresowe Stowarzyszenia oraz zebrane w jednym miejscu wszelkie dane kontaktowe do zarządu i osób odpowiedzialnych za poszczególne media (woda, prąd). Tu znajdziemy także informacje gdzie i do kogo się zwrócić w przypadku awarii wodociągu lub energii elektrycznej. Dodatkowo w panelu bocznym znajdują się skróty, gdzie szybko znajdziemy dane kontaktowe w przypadku konieczności zgłoszenia awarii wodociągu lub energii elektrycznej.

W stopce serwisu znajduje się mail do administratora serwisu, któremu można zgłaszać wszelkie błędy na stronie lub propozycje zmian, przy zaznaczeniu, że głównym administratorem serwisu jest Zarząd Stowarzyszenia.