Spotkanie z Ogrodem Działkowym “Relax”

W dniu 12 czerwca br. Na terenie Ogrodu Działkowego „Relax” w Polskiej Nowej Wsi odbyło się spotkanie z inicjatywy i na prośbę Zarządu ROD „Relax” z przedstawicielami Zarządu SO „Na Piaskach”.

Spotkanie miało na celu omówienie strategii kierowania ogrodem działkowym, podzielenie się wspólnymi doświadczeniami oraz wygenerowaniem nowych pomysłów na stworzenie atrakcyjnych miejsc dla osób chcących spędzać czas na terenie działek ogrodowych.

Po spotkaniu w siedzibie ROD „Relax” dalsza jego część odbyła się na terenie ogrodu. Mogliśmy przekonać się jaką dużą przestrzeń ogrodu zajmuje staw oraz las, który jest częścią Borów Niemodlińskich. Jest to wspaniała enklawa dla miłośników fauny i flory. Bez wątpienia można tu znaleźć odpoczynek i relaks. Jest to miejsce, gdzie można odkryć swoją pasję. Jedną z nich jest fotografia. Mieliśmy okazję poznać Panią Teresę Magdy, która swoją miłość do ogrodu dzieli na równi z fotografią. Z wielkim zachwytem i przyjemnością oglądaliśmy pokaźną kolekcję zdjęć drzew, ptaków, owadów i zwierząt, czyli to, co otacza człowieka przebywającego w ogrodzie Relax.

W galerii na stronie Stowarzyszenia Ogrodowego można znaleźć kilka otrzymanych od Pani Teresy zdjęć.

Zarząd SO „Na Piaskach” ma nadzieję, że spotkanie to przyczyni się do integracji z sąsiadującym ogrodem i zaowocuje powstaniem wspólnego projektu.